Studentu vidū populārs medikaments modafiniils

durvis Team Inc.

2019-12-13-Studentu vidū populārs zāļu modafinils

Pēc Ritalīna koledžas studentu vidū parādās vēl viena populāra narkotika. Zāles modafinils - parasti lieto miega traucējumu narkolepsijas ārstēšanai - tiek izmantots kā stimuls, lai uzlabotu uzmanību studiju laikā.

Modafinilu aptiekās var izsniegt tikai pēc receptes, un tas ir paredzēts pacientiem ar narkolepsiju - miega traucējumiem, kuros cilvēki aizmiguši no zila gaisa. Jauni skaitļi par nelegālajām narkotikām liecina, ka narkotikas aizvien vairāk pārtver muita. Slikta attīstība saskaņā ar RIVM.

Medikamenti kā viela narkotika

Šķiet, ka studenti arvien vairāk izmanto smagas zāles, lai labāk koncentrētos skolas darbam. Un tas attiecas pat uz cilvēkiem ar aizņemtu darbu. Pēc dažu studentu domām, jūs ne tikai ilgāk studējat, bet dažreiz arī uz papīra ievietojat divreiz vairāk vārdu, nekā parasti. Turklāt to ātri pasūta tiešsaistē un piegādā jūsu mājām.

Ne bez briesmām

Šīs zāles nav bez briesmām, teikts RTL News rakstā. Ruuds Coolens van Brakels no Atbildīgas medicīnas lietošanas institūta. Tās lietošana nav bez briesmām, un cilvēki var izjust nopietnas izmaiņas, piemēram, depresiju un agresivitāti. “Tas arī samazina kontracepcijas tablešu efektivitāti. Tāpēc varētu būt arī gadījums, kad studenti, kuri regulāri lieto šo narkotiku, pēkšņi paliek stāvoklī. ”

Lasiet vairāk rtlnieuws.nl (Avots)

Saistītie raksti

1 komentārs

Modafinils pēc učenie 31. gada 2021. janvāris — 19:39

O modafinile som sa dozvedel pomerne nedavno skúšal som rôzne alternatívy ako sa povzbudit pri učení a aby som bol vlastne schopný učiť sa. Než som sa dostal ku modafinilu tak som sa snažil kúpiť concerta adderal a podobné ale to je veľmi zložité kúpiť . Modafinil bola super alternatíva ked som ho prvykrát užil tak som vyskúšal dávku 200mg po 20 min som citíl ako keby som sa zobudil bol som sviežejší ale nič viac potom som sa šiel učits somý nežitmio som sa šiel učits maximum 1,5 hveímio bol som praveže v pohode a čo je paradox ma skludnilo a začal sum sa out………. baćhorky o tom že sa clovek vydrží out 10 alebo viach sú nezmysli poučil som sa cca 4 h potom som si musel odychnuť. Modafinil odporučam každému komu sa chce naobed spať a nemoze pracovat tak ako by chcel. Jūsu Síce Pravda Že Nie Pre Každého uz jūsu Ale Každí Pokial Ma Moznosť Nech Vyskúša Samozrejme Modafinil Odporućam Luypinil Psychicky Najmä ŠtudenTom Alebo Tam KDE SA Kladie Dôrz Na Sústredenie A līdz CADÓvatvysaKādūvatsādūvatsašūstūšūšūšūšūšūšūšūšūšūšūšūšūšūšūšūšūšūšūšūšūšūšūšūšūšūšūšūšūšūšsamozrejme. Čo sa tyka spanku je veľa ludi čo nemoze zaspat aj ked si to dali rano o 9. ja si dávam zásadne poobede medzi 14:00 a 16:00 ao 23 00 spím bez problémov……………. † Existuju aj formy ako armodafinil ktorí sa mi ešte viac páči ako len “čistý modafinil” . Tento obsah nesluži na navadzanie k uzivaniu liekov na predpis ale len na edukačnú činnost :) Pekný den s Pozdravom Filip

Atbildēja

Atstājiet savu komentāru

[adrate banner="89"]